Meteor TTE Küldöttgyűlés

A Meteor TTE ez évi rendes Küldöttgyűlését 2018. május 28, hétfő 18.00 órai kezdettel (regisztráció 17.30-tól), a Budapest XIV. ker. Thököly út 58-60. (OKISZ Székház) 1 emelet 105 tanácstermében tartja. A 2018-ban esedékes vezető tisztségviselő választásra is e Küldöttgyűlésen kerül sor.

Küldöttgyűlés napirendje
1.    A Küldöttgyűlés tisztségviselőinek megválasztása: levezető elnök, jegyzőkönyv vezető, jegyzőkönyv hitelesítők, szavazatszámláló bizottság.
2.    Beszámoló az Egyesület 2017. évi tevékenységéről:
•    pénzügyi beszámoló, szakmai beszámoló, Mérleg, Eredmény kimutatás közhasznúsági jelentés előterjesztése;.
•    javaslat szennyvíz céltartalékra elkülönítendő összegről;
•    Felügyelő Bizottság beszámolója;
•    Határozathozatal az Egyesület 2017-es beszámolójáról, szennyvízkezelési céltartalékra elkülönítendő összegről, Közhasznúsági jelentésről.
3.    Az Egyesület 2018. évi költségvetésének előterjesztése – Határozathozatal.
4.    2019. évi egyesületi tagdíj meghatározása – Határozathozatal.
5.    Jelölő Bizottság beszámolója, tisztségviselő választás (elnök, elnökségi tagok, Felügyelő Bizottság tagjai) – Határozathozatal
6.    Egyebek
A napirendi pontok sorrendje tájékoztató jellegű.

Küldöttek:

  1. Auer Péter
  2. Bán László
  3. Bezúr Andrea
  4. Budai Gabriella
  5. Darvas György
  6. Farkas Péterné
  7. Gyenge Sándorné
  8. Herczeg Ágnes
  9. Kalmár Pál
  10. Koloszár Sarolta
  11. Kovácsné Wieszt Edit
  12. Kuhári András
  13. Kuhári Gáborné
  14. Kuruczleki Péter
  15. Magyar Lászlóné
  16. Párkány Attila
  17. Sándor Kata
  18. Simon Ferenc
  19. Szentiványi László
  20. Szíjártó Csaba
  21. Tóth Tímea
  22. Vályi Dorottya
  23. Csordás Edina
  24. Hegedűs Gyula
  25. Kiss Péter
  26. Kormosói Róbert
  27. Láng Xénia Viktória
  28. Piros Olga
  29. dr. Végh Zsolt
  30. Csete Gyuláné
  31. Gácsi Ibolya
  32. Lugosi Zoltán
  33. Mészáros Lajos
  34. Nyárádi Mária
  35. Sáska Péter
  36. Ugray Lászlóné
  37. Vámos Péter
  38. Szekeres Zoltán
  39. Aranyossyné Bondi Judit
  40. Bánvölgyi György
  41. Bánvölgyi Márta
  42. Berény Judit dr.
  43. Bognár János
  44. Bognárné Róder Zsuzsanna
  45. Dénes György
  46. Dénes Péter
  47. Dénesné Mészáros Anita
  48. Farkas László
  49. Farkas Viktor Mátyás
  50. Gombos Éva dr.
  51. Hazai Istvánné
  52. Horvát Ágnes
  53. Kapitány Rezsőné
  54. Komjáthy Anna
  55. Kun György
  56. Márton Miklós dr.
  57. Molnár Gábor
  58. Perlusz Andrea
  59. Rajnai Gitta
  60. Rajz Helga
  61. Rév Endre
  62. Révné Lőrincz Anna
  63. Sirály Péter dr.
  64. Solt Éva
  65. Somogyi Gábor
  66. Sós Mihály
  67. Szántó Judit
  68. Szekeres Gábor
  69. Takács István
  70. Török Flóra

Közhasznúsági jelentés: itt tölthető le

Mérleg, eredménykimutatás: itt tölthető le